Agenda

Agenda items & aankomende evenementen

Agendaweergave Lijstweergave
Interessant voor onze leden.. Dijkwerkersdag 2019: Meters maken 2019-04-11 2019-04-11 /agenda/dijkwerkersdag-2019-meters-maken/ Klimaatadaptatie #184661
NENnovation Award 2019 2019-10-11 /agenda/n/ Algemeen #85d0d2
3D print Conference 2019-11-12 /agenda/3d-print-conference/ Algemeen #85d0d2
Economische missie havenontwikkeling/maritieme infrastructuur met staatsbezoek Ierland 13-14 juni 2019-06-13 2019-06-14 /agenda/economische-handelsmissie-ierland-met-staatsbezoek-13-14-juni/ Algemeen #85d0d2
SBIR ON THE BEACH 2019-08-15 /agenda/sbir-on-the-beach/ Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e
Interessant voor onze leden... Mobility FFWD event 2019-03-26 2018-03-26 /agenda/mobility-ffwd-event/ Mobiliteit #d9d9d9
CEO-overleg ProRail - Koninklijke NLingenieurs mei 2019 2019-05-15 2019-05-15 /agenda/ceo-overleg-prorail-koninklijke-nlingenieurs-mei-2019/ Algemeen #85d0d2
Platform CB’23 (De Bouwcampus) - Presentatie resultaten actieteams 2019-07-04 /platform-cb23/ Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e
CO-CREATIETRAJECT Vol onder maaiveld 2019-09-24 /agenda/co-creatietraject-vol-onder-maaiveld/ Klimaatadaptatie #184661 Energietransitie #85d0d2 Mobiliteit #d9d9d9 Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e
CO-CREATIETRAJECT Vol onder maaiveld 2019-11-01 /agenda/co-creatietraject-vol-onder-maaiveld-2/ Klimaatadaptatie #184661 Energietransitie #85d0d2 Mobiliteit #d9d9d9 Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e
Interessant voor onze leden... BouwBeurs 2019 2019-02-04 2019-02-08 /agenda/bouwbeurs-2019/ Energietransitie #85d0d2 Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e
Railoverleg intern mei 2019 Koninklijke NLingenieurs 2019-05-07 2019-05-07 /agenda/railoverleg-intern-mei-2019-koninklijke-nlingenieurs/ Algemeen #85d0d2
Bestuursvergadering NLingenieurs 2018-09-04 /agenda/bestuursvergadering-nlingenieurs-september/ Algemeen #85d0d2
Bestuursvergadering NLingenieurs 2018-10-18 /agenda/bestuursvergadering-nlingenieurs-oktober/ Algemeen #85d0d2
Congres De Ingenieuze Stad 2019 2019-11-29 2019-11-29 /agenda/congres-de-ingenieuze-stad-2019/ Klimaatadaptatie #184661 Energietransitie #85d0d2 Mobiliteit #d9d9d9 Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e JongNLIngenieurs #fc2f1e
Interessant voor onze leden... RioleringsVakdagen 2019 2019-03-19 2019-03-21 /agenda/rioleringsvakdagen-2019/ Klimaatadaptatie #184661
Interessant voor onze leden... Intertraffic Amsterdam 2020-04-21 2020-04-24 /agenda/intertraffic-amsterdam-2020/ Mobiliteit #d9d9d9
Interessant voor onze leden.. Building Holland 2019 2019-04-09 2019-04-11 /agenda/building-holland-2019/ Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e Algemeen #85d0d2
College Tour met Michèle Blom, DG Rijkswaterstaat (JongNLingenieurs) 2019-06-14 2019-06-14 /agenda/college-tour-met/ Klimaatadaptatie #184661 Energietransitie #85d0d2 Mobiliteit #d9d9d9 Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e Algemeen #85d0d2 JongNLIngenieurs #fc2f1e
Finale Doe&Durf competitie 2019-11-29 /agenda/uitreiking-doe-and-durf/ JongNLIngenieurs #fc2f1e
Ingenieurs in Energietransitie 2019 2019-11-19 /agenda/httpsenergietransitie-tw-nl109874/ Energietransitie #85d0d2
Interessant voor onze leden.. 3i event 2019-04-18 2019-04-18 /agenda/3i-event-2019/ Algemeen #85d0d2
Symposium Open Leeromgeving Circulaire Viaducten en Bruggen 2019-06-28 /agenda/symposium-open-leeromgeving-circulaire-viaducten-en-bruggen/ Algemeen #85d0d2
Kundig met Kunstwerken 2019-06-25 /middagsymposium-kundig-met-kunstwerken/ Algemeen #85d0d2
Werksessie Klimaatadaptatie – DPRA & Koninklijke NLingenieurs 2018-07-05 /agenda/werksessie-klimaatadaptatie-dpra-and-koninklijke-nlingenieurs/ Klimaatadaptatie #184661
Ambassadeursdag najaar 2019 2019-09-26 2019-09-26 /agenda/ambassadeursdag-najaar-2019/ Klimaatadaptatie #184661 Energietransitie #85d0d2 Mobiliteit #d9d9d9 Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e Algemeen #85d0d2
Interessant voor onze leden... Infra Relatiedagen 2019 2019-02-05 2019-02-07 /agenda/infra-relatiedagen-2019/ Energietransitie #85d0d2 Mobiliteit #d9d9d9 Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e
Stafoverleg "benen op tafelsessie" 2019 2019-09-16 2019-09-16 /agenda/stafoverleg/ Algemeen #85d0d2
Interessant voor onze leden... Brexit stakeholderinformatiebijeenkomst 2019-03-13 2019-03-13 /agenda/brexit-stakeholderinformatiebijeenkomst/ Algemeen #85d0d2
Marktdag Ondernemend Aanbesteden Achterhoek 2019-10-03 /agenda/marktdag-ondernemend-aanbesteden-achterhoek/ Klimaatadaptatie #184661 Energietransitie #85d0d2 Mobiliteit #d9d9d9 Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e
Hergebruik kunstwerken, hoe dan? 2019-10-07 /agenda/hergebruik-kunstwerken-hoe-dan/ Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e
World Class Maintenance Jaarevent 2019 2019-10-08 2019-10-03 /agenda/world-class-maintenance-jaarevent-2019/ Energietransitie #85d0d2
Ontwerptafel Aardgasvrije wijken Transform 2019-07-04 /ontwerptafel-aardgasvrije-wijken-transform/ Energietransitie #85d0d2
Een andere kijk op belonen en organiseren 2019-10-10 2019-10-10 /agenda/een-andere-kijk-op-belonen-en-organiseren/ Algemeen #85d0d2
Interessant voor onze leden.. netwerkbijeenkomst branches AWVN 2019-03-26 2019-03-26 /agenda/netwerkbijeenkomst-branches-awvn/ Algemeen #85d0d2
Ontwerptafel Energietransitie "Waterstof met FHI" 2019-05-06 2019-05-06 /agenda/ontwerptafel-energietransitie-waterstof-met-fhi/ Energietransitie #85d0d2
Brancheoverleg ProRail - Koninklijke NLingenieurs mei 2019 2019-05-14 2019-05-14 /agenda/brancheoverleg-prorail-koninklijke-nlingenieurs-mei-2019/ Algemeen #85d0d2
Werksessie Community Mobiliteit 2019-09-17 /agenda/werksessie-community-mobiliteit/ Mobiliteit #d9d9d9
Kick-off Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving 2019-12-06 /agenda/kick-off-gezonde-and-duurzame-gebouwde-omgeving/ Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e
Innovatiebijeenkomst 'Be Amazed' 2019-05-15 2019-05-15 /agenda/innovatiebijeenkomst-be-amazed/ Algemeen #85d0d2
Gouden Sleutel tot de Omgevingswet 2019-05-15 2019-05-15 /agenda/gouden-sleutel-tot-de-omgevingswet/ Klimaatadaptatie #184661 Energietransitie #85d0d2 Mobiliteit #d9d9d9 Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e Algemeen #85d0d2
Omgaan als werkgever met burn-out 2019-09-23 /agenda/omgaan-als-werkgever-met-burn-out/ Algemeen #85d0d2
Regiobijeenkomst Midden voorjaar 2019 2019-03-07 2019-03-07 /agenda/regiobijeenkomst-midden-voorjaar-2019/ Algemeen #85d0d2
Regiobijeenkomst Noord voorjaar 2019 - De opgave die Energietransitie heet 2019-04-11 2019-04-11 /agenda/regiobijeenkomst-noord-voorjaar-2019/ Energietransitie #85d0d2 Algemeen #85d0d2
Regiobijeenkomst Zuid voorjaar 2019 2019-05-16 2019-05-16 /agenda/regiobijeenkomst-zuid-voorjaar-2019/ Algemeen #85d0d2
Regiobijeenkomst Noord najaar 2019 2019-09-12 2019-09-12 /agenda/regiobijeenkomst-noord-najaar-2019/ Algemeen #85d0d2
Regiobijeenkomst Midden najaar 2019 2019-10-29 2019-10-29 /agenda/regiobijeenkomst-midden-najaar-2019/ Klimaatadaptatie #184661 Energietransitie #85d0d2 Mobiliteit #d9d9d9 Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e Algemeen #85d0d2
Regiobijeenkomst Zuid najaar 2019 2019-11-14 2019-11-14 /agenda/regiobijeenkomst-zuid-najaar-2019/ Algemeen #85d0d2
CEO event coalitie Anders Reizen 2019-06-24 /agenda/ceo-event-coalitie-anders-reizen/ Mobiliteit #d9d9d9
Oogstbijeenkomst toekomst Noordersluis 2019-09-10 /agenda/oogstbijeenkomst-toekomst-noordersluis/ Algemeen #85d0d2
Overleg community Klimaatadaptatie 2019-07-18 /agenda/overleg/ Klimaatadaptatie #184661
Kennissessie april 2019 - Interactieve lezing Virtual Reality 2019-04-09 2019-04-09 /agenda/kennissessie-april-2019/ Algemeen #85d0d2 JongNLIngenieurs #fc2f1e
Kennissessie AWVN 2019-10-09 /agenda/kennissessie-awvn/ Algemeen #85d0d2
Nieuwjaarsbijeenkomst & uitreiking de Vernufteling 2018 2019-01-22 2019-01-22 /agenda/uitreiking-de-vernufteling-2018-januari/ Algemeen #85d0d2
GEANNULEERD Kennissessie mei 2019 - “Werken in een snel veranderende omgeving” 2019-05-14 2019-05-14 /agenda/kennis-of-inspiratiesessie-mei-2019/ Algemeen #85d0d2 JongNLIngenieurs #fc2f1e
Noordelijk GWW-Voetbaltoernooi 2019 2019-05-17 2019-05-17 /agenda/noordelijk-gww-voetbaltoernooi-2019/ Algemeen #85d0d2 JongNLIngenieurs #fc2f1e
Beleidscafé digitale platformen en werk 2019-12-09 /agenda/beleidscafe-digitale-platformen-en-werk/ Algemeen #85d0d2
Nieuwjaarsreceptie en Uitreiking De Vernufteling 2020-01-30 /nieuwjaarsreceptie-en-uitreiking-de-vernufteling/ Algemeen #85d0d2
In gesprek met DPRA over de Routekaart Risicodialoog 2019-11-20 /agenda/nlingenieursuitnodigingin-gesprek-met-dpra-over-de-routekaart-risicodialoog/ Klimaatadaptatie #184661
Bouwpoort - Bouwklimaat en Omgevingswet 2019-04-23 2019-04-23 /agenda/bouwpoort-bouwklimaat-en-omgevingswet/ Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e
Bouwpoort: Opschalen en versnellen in de bouwsector 2019-12-03 /agenda/bouwpoort-opschalen-en-versnellen-in-de-bouwsector/ Gezonde & Duurzame Gebouwde Omgeving #fc2f1e Algemeen #85d0d2