Over Ons

Bestuursleden

Carla Moonen

Carla Moonen

Voorzitter

ir. ing. Carla Moonen door onze leden, tijdens de Algemene Ledenvergadering (ALV) in juni 2018, als nieuwe voorzitter gekozen. Zij is gestart op 1 september 2018.
Carla Moonen was eerder onder meer dijkgraaf van Waterschap Brabantse Delta, projectdirecteur bij het ministerie van VROM en was zij raadsadviseur voor het kabinet van premier Mark Rutte op de gebieden ruimtelijke ordening, mobiliteit, water, energie, landbouw en natuur en milieu.
Ze studeerde af aan de Wageningen University en is agrarisch econoom, rentmeester en ingenieur in de cultuurtechniek.

Heb je vragen aan de voorzitter van Koninklijke NLingenieurs of wil je haar voor een event, bijeenkomst of overleg uitnodigen? Dan kun je een e-mail sturen naar voorzitter@nlingenieurs.nl of communicatie@nlingenieurs.nl.

voorzitter@nlingenieurs.nl

Mark Pehlig

Vice-voorzitter

Mark Pehlig zit sinds 2013 in het bestuur van Koninklijke NLingenieurs. Sinds januari 2015 is Mark Pehlig “Regional Director Onshore Geotechnics Europe & Caspian” bij Fugro.

m.pehlig@fugro.nl

Mark Pehlig
Steven Mast

Steven Mast

Penningmeester

Steven Mast is sinds 2013 lid van het bestuur. Naast zijn functie als directeur bij Smits van Burgst vervult Steven de rol van penningsmeester om het bestuur.

sepmast@smitsvanburgst.nl

William Sanders

Vertegenwoordiger MKB

William Sanders vertegenwoordigt sinds 23 juni 2015 het MKB in het bestuur. William is directeur bij Sweegers en de Bruijn b.v.

william.sanders@swebru.nl

William Sanders
Stephan van der Biezen

Stephan van der Biezen

Stephan van der Biezen is sinds 19 juni 2018 lid van het bestuur. Stephan is directeur bij Witteveen+Bos.

stephan.van.der.biezen@witteveenbos.com

Erik Winde

Bijzonder lid vanuit jongNLingenieurs

Erik Winde is sinds oktober 2017 voorzitter van jongNLingenieurs. Hij vertegenwoordigt de young professionals in het bestuur. Erik is adviseur waterbouw bij Sweco.

erik.winde@sweco.nl

Erik Winde
Ido Croese

Ido Croese

Bijzonder lid vanuit de commissie Verenigingszaken

Ido Croese vertegenwoordigt sinds 1 juli 2016 de Verenigingsraad in het bestuur. Ido is Divisional Directeur binnen Mott MacDonald en verantwoordelijk voor de activiteiten van Mott MacDonald in Nederland.

ido.croese@mottmac.com

Jacolien Eijer - de Jong

Secretaris

Jacolien Eijer is sinds 1 augustus 2015 directeur van Koninklijke NLingenieurs. Ze ziet het als haar opgave om in continu veranderende markten en omstandigheden toegevoegde waarde te leveren voor de leden van Koninklijke NLingenieurs.

jacolien.eijer@nlingenieurs.nl

Jacolien Eijer - de Jong